На трассе активного отдыха в Стропах врезался в дерево и погиб мотоциклист 38

← Вернуться к новости
Чё мото- братья молчим? Это был не брат а " донор"? костыль

Pēc tāda komentāra Jums vieglāk palika🤔Mēs visi esam cilvēki un mums visiem ir vecāka, brāļi, māsas, bērni un t.t…..varbūt labāk paklusēt un padomāt par tuviniekiem🙏