Чё мото- братья молчим? Это был не брат а " донор"? костыль
Pēc tāda komentāra Jums vieglāk palika🤔Mēs visi esam cilvēki un mums visiem ir vecāka, brāļi, māsas, bērni un t.t…..varbūt labāk paklusēt un padomāt par tuviniekiem🙏
Pēc tāda komentāra Jums vieglāk palika🤔Mēs visi esam cilvēki un mums visiem ir vecāka, brāļi, māsas, bērni un t.t…..varbūt labāk paklusēt un padomāt par tuviniekiem🙏