mne o4enj interesno uznatj, kakie ze plani u Nemcova po povodu procvetanija goroda? u nego v planax statj merom, navorovatj u gorozan, zaplatitj za svoi dolgi... tak kak on v politike ni4ego ne soobrazaet ego za krazi 4erez godik posadjat, vot togda vse kto ego podderzivali uznajut s kakim g..... imeli delo!!!
От слов к действию - Даугавпилс протестует
:), 21.02.2009 20:17
malači~ :) izskatās ka D-pilī pilsoņiem ir jebkāda sajēga par Valsts būšanu,..ridzeniekiem un pārējiem LR iedzivotājiem tas viss ir populisms un raganu medibas :)
Agris, 21.02.2009 20:20
Kautko tik stulbu tikai krievi var izdomāt
Latb, uu, 21.02.2009 20:21
Kādi nelieši! Kur skatījās policija? Ja nepatīk Daugavpilī, lai vācas uz Rīgu!
Latvietisu, YU, 21.02.2009 20:22
Doāmaju, ka visiem jāiet uz Daugavpili aizstāvēt Demokrātiju un pilsētas valdi
Demokrāts, 21.02.2009 20:25
Es ar jums!
lenny7, 21.02.2009 20:36
Malači Daugavpilieši !!!